Przepisy są jak drogowskazy. Do gotowania zawsze potrzebna jest własna inwencja i fantazja...
O autorze
Tagi
myTaste.pl

O mnie

piątek, 08 marca 2013

 O mnie...

 


 

 

 

 Witam,

od ponad roku prowadzenia mojego bloga, postanowiłam napisać kilka słów o sobie. Mam na imię Gina. Urodziłam i wychowałam się w północno-zachodniej Polsce. Obecnie mieszkam w Niemczech, w Braunschweig.

Gotowanie jest moją największą pasją. Od kiedy pamiętam, to zawsze lubiłam  stać i pichcić w kuchni. Uwielbiam gotować, piec, dla kochanego męża,  wspaniałego synka, członków mojej rodziny, dla znajomych. Lubię sprawiać innym przyjemność gotując. Wciąż próbuję coś nowego. Uwielbiam eksperymentować w kuchni. Odkrywać  nowe smaki. Kocham jeść, podjadać, degustować i delektować się jedzeniem. Gotowanie sprawia mi wiele przyjemności, daje dużo radości, a przede wszystkim relaksuje mnie.   

Po kilkunastu latach zbierania, selekcjonowania przepisów w segregatorze, zapisków w zeszytach, wycinków z gazet, karteczek z przepisami, postanowiłam żeby to wreszcie dokumentować. W wirtualnej książce. Trwał rok zanim podjęłam decyzję o utworzeniu własnego  bloga, tym bardziej że nia miałam pojęcia od czego zacząć. Ale udało się. Jestem tutaj razem z Wami i ogromnie się cieszę, że gotujecie wraz ze mną. Każdy komentarz zostawiony przez Was sprawia mi wiele radości, za który dziekuję.

Dodam jeszcze, że spełnieniem moich marzeń byłoby posiadanie własnej restauracji czy bistro. Kto wie, może kiedyś... W końcu marzenia się spełniają. Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, a kluczem do sukcesu jest ich realizacja :-))

Wszystkie przepisy, które podawane są na tej stronie są przeze mnie osobiście wykonane i sprawdzone.
Wszystkie zdjęcia kulinarne, umieszczone na blogu są moją własnością, dlatego nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i umieszczanie na innych stronach internetowych lub w publikacjach drukowanych bez mojej zgody.

                     Pozdrawiam wszystkich serdecznie...